Regulamin

  1. Witryna internetowa https://www.klasterowy.pl/ ma charakter informacyjny i edukacyjny.
  2. Informacje zamieszczone na https://www.klasterowy.pl/ mają na celu uzupełnienie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy pacjentem a lekarzem.
  3. Wiadomości znajdujące się w części edukacyjnej zawierają poglądy autorów (również w odniesieniu do środków farmaceutycznych), głównie jednak bazują na doniesieniach, badaniach Instytutów Neurologicznych na świecie.
  4. Leki, które zostały na naszej stronie wymienione i opisane, są stosowane ogólnie w leczeniu Klasterowego Bólu Głowy na całym świecie. Wszystkie te leki są wydawane tylko i wyłącznie na receptę i pod kontrolą lekarza! Skuteczność stosowania wymienionych leków jest potwierdzona przez Instytuty Neurologiczne na świecie.
  5. Wszelkie decyzje o stosowaniu leków należą do lekarza, który musi upewnić się (zwłaszcza w stosunku do nowych leków) o ich działaniu, wskazaniach i przeciwwskazaniach, również w innych źródłach informacyjnych.
  6. Zarówno autorzy, konsultanci, jak i redakcja strony internetowej nie mogą ponosić odpowiedzialności za ewentualne błędy, ani ponosić żadnych konsekwencji wynikających ze stosowania informacji zawartych w tej witrynie.
  7. Wszelkie informacje znajdujące się na tej stronie można wykorzystywać do celów edukacyjnych oraz do innych publikacji pod warunkiem podania autorów i miejsca pochodzenia informacji.

Rozpoznania, diagnozy i dobór leków należą tylko i wyłącznie do lekarzy!!!

Eksperymenty z lekami na własną rękę zagrażają zdrowiu i życiu pacjenta!!!